93937

Hakkımızda

BİZ KİMİZ?

Firmamız, markasına değer katmak isteyen firmaların markalarını daha çok kitleye tanıtmak amacıyla kullanılan reklam, matbaa ve promosyon ürünlerinin ortağıdır. 2011 Yılı Kasım Ayında uTasarım | Grafik & Web Tasarım olarak başladığımız reklamcılık faaliyetimize 2016 Yılı Kasım ayı itibariyle UTASARIM REKLAM MATBAA PROMOSYON ÜRÜNLERİ VE TİC. LTD. ŞTİ. olarak devam etmekteyiz. 7 yılı aşkın süredir, reklam, matbaa ve promosyon sektörünün bir parçası olmaya devam etmektedir. Geride kalan 7 yıllık tecrübe, bu işin mutfağı olarak adlandırılan reklam ve baskı hizmetlerinde gerekli yeterliliğe ulaşmış, 3 yıla yakın süredir de promosyon da gerek geniş ürün yelpazesi ile sektörde önemli bir konuma ulaşmıştır.

Vizyonumuz

Kaliteyi bir yaşam biçimi olarak benimseyen, doğruluk ve güveni en önemli değerleri olarak koruyan firmamız, üstlendiği görevlerde farklılıklar yaratarak kalıcı eserler yaratma hedefi ile kalite ve uygulama süresi açısından üstün başarı ile yürüten bir işletme olma özelliğini koruyan, çağdaş ve modern Türkiye için, ülkemiz ekonomisine katkısını sürekli olarak arttırmayı hedeflemektedir.

Misyonumuz

Müşterilerimizin beklentilerini istikrarlı kalite anlayışı ile karşılayarak değer yaratmayı esas alan kurumsal yapımız müşteri ve bayii odaklı çalışma stratejimiz ve rekabetçi büyüme potansiyelimiz ile "en iyi" şekilde değerleri yönetmek.

KİME HİZMET VEREBİLİRİZ?

uTasarım ajansı, tüm ticari kurumların, reklam (kartvizit, katalog, el ilanı vb.), tanıtım (sosyal medya danışmanlığı, kampanya yönetimi vb.), web tasarım ve promosyon  ihtiyacı duyan kişilerin ve kamu kuruluşlarının taleplerine yanıt verir. Sadece etik istekler ve genel ahlak değerleri çerçevesinde gelebilecek tanıtım taleplerini karşılama konusunda seçici ve titizdir.

KUVVETLİ YÖNLERİMİZ

uTasarım Reklam Ajansı müşteri bağımlılığını sadece kaliteli hizmet anlayışının sağlayacağı bilinci ile hareket etmektedir. Bu sayede müşteri sayısında azalma değil sürekli bir artış ivmesi gözlenmektedir.

uTasarım ajansı bilir ki; müşteriyi memnun eden kalite belgeleri veya müşteri bolluğunun özgüveni değil; her işinin, her müşterisinin heyecanını ayrı ayrı yakalaması ve üstün özverili çalışmalarının meyvelerinin takdir edilmesinin mutluluğunu yaşamak, kalitenin en değerli tescilidir.

Güncel web tasarım trendlerini takip ederek rakiplerden farklı olmayı başararak çağdaş tasarımlar yapmaktadır.

Memnun müşterilerinin el üstünde tuttuğu bir tasarım firması olmak, herhangi bir reklam konulu ihtiyaçta başkaca bir firma arayışına girişmemeleri ve her müşterisinin başkaca firmalara uTasarım'ın gönüllü satış elçiliğini üstlendiğini görmek mutluluk verici bir sonuçtur.

X